Rezerwacja imprez okolicznościowych:
+48 883 984 844       +48 606 116 666
Rezerwacja imprez okolicznościowych:       +48 883 984 844       +48 606 116 666
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy do Ciebie.
Restauracja i hotel – Wielogóra, ul. Warszawska 98/100 - Wielogóra k. Radomia
Aktualne promocje

Odkryj nasz
hotel na nowo

zobacz więcej

Hotel w Radomiu Baby Shower

Baby Shower

Nowość - Baby Shower w Hotelu u Grubego!

 

Jeśli chcesz zorganizować to niepowtarzalne przyjęcie w kameralnej atmosferze – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nasz hotel oferuje doskonale przygotowane zaplecze w postaci nowoczesnych i przytulnych pokoi.

 

Ponadto zaproszeni przez Ciebie goście będą mogli skosztować rozmaitych przysmaków przygotowanych przez naszego szefa kuchni.

 

Pamiętaj – to ty wybierasz, decydujesz a my zajmujemy się resztą!

 

Baby Shower w Radomiu

 

Co to jest Baby Shower? Skąd pochodzi nazwa?

Określenie Baby Shower oznacza (z języka angielskiego) prysznic prezentów dla przyszłej mamy lub maluszka. Przyjęcie oprócz upominków, dekoracji i akcesoriów ma na celu pokazanie przyszłej mamie wsparcia najbliżej rodziny i przyjaciół. Przeważnie w tego rodzaju przyjęciu biorą udział wyłącznie kobiety, ale nie jest to reguła. Baby Shower to wspaniały zwyczaj, który przybył do naszego kraju z Ameryki. Zwyczaj wnosi bardzo dużo pozytywnych wrażeń dla uczestników i przyszłej mamy. Nic w tym dziwnego, iż zyskuje coraz większą liczbę zwolenników w Polsce.

 

przyjęcie w hotelu u Grubego

 

Od czego zacząć organizację Baby Shower? Trzy praktyczne wskazówki na początek.

Na początku porozmawiaj z przyszłą mamą na temat imprezy. Należy posłuchać spostrzeżeń przyszłej mamy, aby uniknąć wpadki lub gafy. Jeśli Baby Shower ma być imprezą niespodzianką, lepiej zapytaj przyszłego tatę maluszka. Najprawdopodobniej on sam zasugeruje rozwiązania, na które nie wpadłabyś bez jego pomocy. Po rozmowie z przyszłą mamą lub jej partnerem na pewno będziecie posiadali większy zasób wiedzy, który umożliwi zorganizowanie lepiej dopasowanego przyjęcia w naszym hotelu. Ważne jest, aby wszyscy uczestnicy zabawy czuli się komfortowo. Pomocne będą rozmaite dekoracje i akcesoria, którymi zajmie się nasza obsługa.

 

tort na przyjęciu Baby Shower w hotelu

 

Następnie przygotuj i roześlij zaproszenia na przyjęcie Baby Shower. Mogą to być tradycyjne papierowe zaproszenia lub wysłane przez Internet. Warto jednak pomyśleć o papierowych zaproszeniach – są bardziej oficjalne i lepiej się prezentują. Będą stanowiły one nie tylko doceniony gest, ale i pamiątkę po przyjęciu, zwłaszcza gdy zaproszenia będą spersonalizowane.

 

Zdecyduj, jakie prezenty będą przynosić goście zaproszeni na przyjęcie Baby Shower. Możesz poprosić przyszłą mamę o przygotowanie listy rzeczy, które by chciała otrzymać niezależnie, czy dla dziecka, czy dla niej. Powinniśmy także poinformować zaproszonych gości o płci dziecka.

 

hotel w Radomiu - Baby Shower

 

Kiedy najlepiej zorganizować Baby Shower?

Wiele osób może pomyśleć, iż najlepszym terminem na tego typu imprezę jest początek ciąży. Jednakże Baby Shower zazwyczaj to przyjęcie, które odbywa się pod koniec ciąży. Związane jest to to z genezą przyjęcia, którego celem jest odprężenie przyszłej mam, kiedy ten ważny moment jest coraz bliżej. Warto zatem za organizację przyjęcia zabrać się w okolicy 7 lub 8 miesiąca ciąży.

wszystkie wpisy
Kontakt z nami
Zapraszamy do kontaktu z nami
zarezerwuj pokój lub wesele w hotelu u Grubego
ul. Warszawska 98/100, Wielogóra k. Radomia
48 321 50 85
883 98 48 44
info@hotelugrubego.pl